Hakkımızda

Çobanoğlu ticaret daha önce farklı isimlerde faaliyet göstermiş olan şirketimiz modern ticaret anlayışına sahip, sürekli gelişen ve profesyonel yönetim anlayışına sahip Karadeniz bölgesinin kurumsal şirketlerinden biri olarak faaliyete başlamıştır. Çobanoğlu firması bünyesinde personel hizmetleri, inşaat, taahhüt ve araç ve filo kiralama hizmetlerini sunmaktadır.

Özellikle araç ve filo kiralamada bölge liderlerinden olan Çobanoğlu ticaretten araç kiraladığınızda, otomobilin zahmetini, arızasını, bakımını düşünmez, otomobilin konfor ve keyfini düşünürsünüz. Bugün Karadeniz bölgesinin aranan firmalarından biri olmamızın nedeni bu müşteri odaklı anlayışımızdır. Kaliteli ve müşteri odaklı anlayışımız ile 7/24 hizmet veren Çobanoğlu ticaret profesyonel kadrosu ile pazar payını sürekli arttırarak sektör liderliğine ulaşmayı amaçlamaktadır.

Çobanoğlu ticaret, saha araçları, resmi makam araçları, üst düzey yönetici araçları, gezi araçları ve bireysel kullanım araçlarına kadar farklı marka ve modelden oluşan geniş bir araç yelpazesi sunmakta ve çeşitli binek ve ticari araçlar kiralamaktadır.

İnşaat sektörüne ise hızlı bir giriş yapan firmamız, kalite ve konfor anlayışını benimsemiş ve ilk faaliyetleriyle rakipleriyle arasındaki farkı ulaşılmaz seviyelere çıkarmıştır. Aynı şekilde taahhüt ve personel alanında kusursuz hizmet ve anında çözüm politikasını benimseyen Çobanoğlu ticaret etkin verimli sonuçları sayesinde en üst düzey referanslara sahip olmuştur. Vizyonumuz bu doğrultuda tüm müşterilerimizin ilk akla geleceği tek firma olup, kalitemizi sürekli arttırarak önce güvenini sonra sadakatini kazanmaktır.

İLKELERİMİZ

Müşteri odaklılık, Kalite odaklılık, Değer katma odaklılık, Dürüstlük, Şeffaflık ve Güvenilirliktir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Entellektüel sermayemiz olan çalışanlarımızı sürekli eğitip, geliştirerek siz değerli müşterilerimize sorunsuz iletişim, konforlu hizmet, verimli ve etkin çözüm hizmetleri üretmektir.